Із 19 квітня Полтавська обласна військова адміністрація безкоштовно роздаватиме продуктові набори для внутрішньо-переміщених осіб у Полтаві

Дата: 19.04.2022 08:39

Минулого тижня запрацював сортувальний центр для гуманітарної допомоги, відкритий за ініціативи Президента Володимира Зеленського. В центрі збирають індивідуальні продуктові набори для мешканців Сумщини, але ці набори можуть отримати і переселенці з інших регіонів, які перебувають на Полтавщині.

В одному пакунку – борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво. Розповідаю, як отримати наш продуктовий набір.

Хто отримає: набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту. Один набір – для однієї людини.

Які документи потрібні: 1 – документ, що посвідчує особу. 2 – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Де отримати. Отримати продуктовий набір можна в центрі видачі в тому ж районі Полтави, де ви реєструвалися як ВПО. Детальніше – за посиланням.

Адреси:

Київський район Полтави Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, вул. Соборності, 67.

Шевченківський район Полтави Полтавський коледж нафти і газу, вул. Грушевського, 2а.

Подільський район Полтави Фаховий коледж транспортного будівництва, вул. Слави, 4/2. Час роботи: у будні з 9:00 до 17:00.

Отримати для сім?ї. Одна людина – батько, мати і так далі – можуть отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї. Держава дбає про своїх людей!

Допомогаємо один одному. Тільки так переможемо. Слава Україні