Поліція Полтавщини  інформує та попереджає про посилення відповідальності за випалювання трави та сухостою

Дата: 16.03.2022 11:47

Весна – час коли деякі жителі попри заборону, розпочинають спалювання сухостою.

Наразі в Україні діє воєнний стан й посилення заходів правового впливу обґрунтоване тим, що вогонь та задимлення, в умовах війни, екстрені служби можуть сприймати як фактор реальної загрози для населення, об’єктів і територій.

Відповідальність за спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсії, що спрямована на обмеження огляду місцевості військовими. Та як подання світлових сигналів збройним силам ворога.

До уваги жителів, які щороку спалюють гілки дерев та поросль у себе на городах та громадських просторах. Ці дії також є незаконними, цього року превентивних заходів більше не буде. Всі порушники будуть нести відповідальність. Органи правопорядку реагуватимуть жорстоко, відповідно до вимог закону, з урахуванням воєнного стану.

Пожежі на відкритому просторі відривають поліціянтів та рятувальників від виконання інших важливих функцій, пов’язаних з наданням допомоги громадянам та захистом Батьківщини від окупантів.

За такі дії передбачені не лише адміністративні та кримінальні покарання, наразі правоохоронці можуть застосовувати додаткові види відповідальності. Ймовірно, це будуть громадські важкі фізичні роботи на благо держави та армії!

Спалювання сухостою – злочин проти природи, також ці дії можуть спричинити неконтрольовані пожежі!

Ворог знищив та спалив чимало українських будинків та землі. Сьогодні, як ніколи раніше ми маємо берегти те, що маємо й бути обережні з вогнем!

#поліція_Полтавщини інформує та попереджає про посилення відповідальності за випалювання трави та сухостою https://bit.ly/3wa8b3l

Весна – час коли деякі жителі попри заборону, розпочинають спалювання сухостою.

Посилання на відповідні статті у законі: