У листопаді 2021 року субсидії будуть обраховані з вирахуванням надлишкової субсидії, отриманої за жовтень

Дата: 08.12.2021 13:35

Шановні жителі Новоселівської громади, які мають житлові субсидії!
Як повідомляє Управління соціального захисту населення у листопаді 2021 року субсидії будуть обраховані з вирахуванням надлишкової субсидії, отриманої за жовтень.

Обрахунок проводиться у зв'язку зі зміною вартості тарифу на газопостачання НАК Нафтогаз "Остання надія" з 7,96 грн. за 1 куб. м. замість ціни в 16,55 грн.

Просимо усіх субсидіантів звернутися до ЦНАСПів, для уточнення з яким постачальником укладено договір на газопостачання та номер особистого рахунку.

Маєте додаткові питання? Звертайтеся на "гарячу лінію":
- з призначення житлових субсидій - (0532) 609146 та 564240
- з призначення пільг на житлово-комунальні послуги - (0523) 609049