Чиста громада - це наша громада

Дата: 06.10.2020 11:42

Оновлене керівництво Новоселівської ОТГ дбає про чистоту довкілля і докладає максимум зусиль для того, щоб в усіх населених пунктах об’єднаної громади створити належні умови для екологічного поводження з відходами.

Одним із способів залучення мешканців громади до екологічного способу життя став конкурс «Життя без сміття!», в якому приймають участь 3 навчальних заклади громади. Конкурс направлений на активізацію молоді для її залучення до вирішення екологічних проблем громади, а саме популяризації роздільного збору відходів та формування серед місцевих жителів культури поводження з твердими побутовими відходами.

Подробиці дивіться у відео