Стартував конкурс «Життя без сміття!»

Дата: 27.08.2020 12:27

Як і було анонсовано, сьогодні відбулися настановчі збори серед учасників конкурсу «Життя без сміття!». Метою конкурсу є створення сприятливого екологічного середовища у населених пунктах нашої громади шляхом запровадження практики сортування твердих побутових відходів.

На сьогоднішніх зборах були представлені команди навчальних закладів Новоселівської ОТГ:

• ЕкоЛідер (Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст., ментор – Любимовська Тетяна Сергіївна)
  • Екоклуб «Зелені вітрила» (Божківський НВК, ментор – Васюкова Надія Миколаївна)
  • Екозагін  "Еколог" (Рунівщинська ЗОШ І-ІІІ ст., ментор – Бойко Оксана Дмитрівна).

Учасників привітала Ірина Пісоцька – представник партнерської організації ГО «Полтава без сміття». Вона розповіла про власний багаторічний досвід сортування відходів, дала корисні поради  учасникам і побажала успіху в цій важливій справі. Юлія Попова, директор Агенції місцевого розвитку, ознайомила присутніх з умовами конкурсу та провела короткий інструктаж з правил сортування твердих побутових відходів.

Представник команди Екоклубу «Зелені вітрила» Денис Гордієнко поділився своїм досвідом сортування відходів у с. Божківське та про досягнення їхньої команди у сфері покращення екології громади. Вони вже понад п’ять років збирають ТПВ у своєму селі, проводять акції з прибирання стихійних звалищ, висаджують зелені насадження, приймають участь у конкурсах і конференціях з екологічної тематики.

Отже, від сьогодні команди починають збирати в населених пунктах тверді побутові відходи і зберігатимуть їх у пунктах прийому. По завершенню конкурсу (29 жовтня) зібрану вторинну сировину забере наш партнер – ГО «Полтава без сміття». Усі зібрані кошти залишаться у розпорядженні учасників команд, а команда, яка здасть найбільшу кількість ТПВ, отримає додаткове заохочення.

Шановні жителі громади! Ми будемо інформувати вас про перебіг конкурсу і звертаємося з проханням допомагати дітям у їх прагненні зробити нашу громаду екологічно чистою. Ви можете самостійно приносити тверді побутові відходи ваших домашніх господарств до пунктів прийому за адресами:

• с. Новоселівка, вул. О. Пчілки, 31
  • с. Божківське, вул. Центральна, 7
  • с. Рунівщина, вул. М. Гаврилка, 13 (шкільна майстерня)

Цим самим ви допоможете і командам – перемогти у конкурсі, і громаді – стати чистішою!

Бажаємо успіхів учасникам команд!