Громадське обговорення щодо розміщення нового кладовища в с. Божківське.

Дата: 10.07.2020 10:51

Вчора в с. Божківське за участі керівників та спеціалістів Новоселівської ОТГ було проведене громадське обговорення  щодо розміщення нового кладовища в с. Божківське.

Жителі села погодилися з думкою жителів сусіднього села Крюкове, запропонували на даний момент розширити кладовище в с.Крюкове. І одночасно передбачити в генеральному плані села Божківське ділянку під нове кладовище. Зі слів учасників зібрання – місцевих жителів, 10 років їм обіцяли внести  в генеральний план кладовище але нічого так зроблено і не було.

Мешканці села ініціювали передбачити в генеральному плані місце розташування продовольчого ринку, який їм потрібен.

Серед нагальних невирішених питань - почистити колодязь, який знаходиться біля будинку культури.

Обговорили питання сортування сміття, з відкриттям пункту прийому. Домовились про додаткове встановлення баків.

Актуальними для села є питання відкриття дитячого майданчика та ремонту доріг і ряд інших питань.

Всі ці питання будуть обговорені з депутатами сільради під час комісій. Проекти  рішень по ним будуть розглянуті на сесії, яка відбудеться 14 липня о 14.00 в приміщенні Новоселівського будинку культури.