Для створення безпечних умов за кошти місцевого бюджету в 2023 р. обладнане укриття в Божківському ліцеї – виконані ремонтні роботи відповідно до вимог ДСНС, придбані необхідні засоби пожежної безпеки, засоби резервного освітлення і живлення, в т.ч., генератор. Використовується мінімально необхідний набір меблів – парти і стільці.

Укриття містить 2 окремі кімнати загальною прощею 320 м2, занвузли з доступом до холодної і гарячої води (бойлер), коридор. У коридорі є місця для сидіння, виготовлені з цегли, з дерев’яним покриттям (фото додаються). Проведений швидкісний інтернет.

Мета проєкту полягає у створенні безпечного і комфортного середовища як для учасників освітнього процесу, так і для інших жителів с. Божківське шляхом модернізації обладнання в укритті Божківського ліцею.

Для втілення мети придбано і встановлено в 2-х кімнатах укриття відповідне обладнання: ноутбуки, проектори та проектційні екрани, розкладні столи, пуфи-трансформери, лави для бомбосковищ, а також каремати і фліпчарти.

***

Проєкт «Створення безпечного та комфортного навчального середовища шляхом модернізації обладнання в укритті Божківського ліцею» втілено ГО "Платформа сталого розвитку "Перспектива" в рамках проєкту "Підтримка відновлення громад на сході України", що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity.