Дата: 04.10.2024 13:51

Сумна звістка знову сколихнула нашу громаду — чергова непоправна втрата. Стало відомо про загибель нашого земляка, солдата ЗСУ Олега Артеменка, жителя села Божківське. Він загинув, захищаючи Україну 29 вересня 2024 року в Харківській області. Олегу було 48 років, він був призваний на захист Батьківщини в квітні цього року.

Олег Артеменко був справжнім Героєм, людиною з великим серцем, яка до останнього боролася за мирне майбутнє України. Його самовідданість та сміливість назавжди залишаться у наших серцях. Він поклав своє життя за кожного з нас, щоб ми могли жити вільно під мирним небом.

Увага! Прощання з воїном відбудеться 7 жовтня (понеділок).

10:00 — Заупокійна Літургія у Свято-Успенському кафедральному соборі (Полтава).

11:10 — Просимо жителів громади та села Божківське сформувати живий коридор від в’їзду в село до будинку, де мешкав Олег, щоб гідно провести Героя в останню путь.

Після прощання з рідними та близькими кортеж направиться на кладовище в селі Крюкове.

Висловлюємо щирі слова шани та співчуття родині Олега. Ми розділяємо ваш біль і сумуємо разом із вами. Вічна пам’ять Герою…

13:44

13:45