Фізичні активності

Дата: 07.08.2024 13:42

В Центрі двічі на тиждень художні керівники оргнізовують фізичну терапію: це і запальна зумба, і гармонійна йога, і просто руханки, які дозволяють тримати тіло і розум у формі.

Нагадуємо, що регулярна фізична активність є обов’язковою та незамінною складовою здорового способу життя у будь-якому віці. Ось чому ви маєте займатись фізичними вправами щодня:

1. Щоденні тренування захистять від небезпечних захворювань. Всього 30 хвилин фізичних вправ в день суттєво зменшать ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, діабету та раку.

2. Фізичні вправи продовжать тривалість та якість життя. Доведено, що активне життя, зокрема – регулярні фізичні вправи, зменшують ризик смертності від усіх причин, поліпшують самооцінку та якість життя.

3. Регулярні вправи покращать стан кісток та суглобів. Щоденні тренування зменшать ризик травм у майбутньому, а також покращать функціональний стан кісток та суглобів.

4. Фізична активність забезпечить хороший апетит.