Школа громадського активіста

Дата: 07.08.2024 12:58

В рамках Школи фахівці Полтавського обласного молодіжного центру провели 5 тренінгів (за участі 20 осіб віком 14 – 40). Учасники/ці:

• покращили свої знання у сфері організації заходів та роботи Центру, громадської участі, проєктного менеджменту, лідерства, волонтерства, ефективної комунікації – в середньому на 75% згідно звіту тренерки.
  • запропонували проєктні ідеї для покращення молодіжного середовища і життя в громаді в цілому (зокрема, стосовно організації дозвілля, неформальної освіти, розвитку професійного спорту).
  • розробили Стратегію розвитку Центру на 2024-2025 рр., яка містить місію, візію, визначає напрямки діяльності.

Підготовлено 10 осіб з числа молоді – координаторів_ок Центру, які володіють базовими навичками розробки і втілення ініціатив на користь громади, побудови команд, залучення спільнот та будуть організовувати роботу Центру в подальшому на постійній основі.

Створено сторінку Center Open Space для комункації та розвитку молодіжного руху.