Новий проєкт навчання для ветеранів

Дата: 24.07.2024 15:50

Ветерани війни, учасники ATО/ ООС можуть прийняти участь у програмі підготовки експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій в Україні, що реалізується Сумським національним аграрним університетом (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки «Ініціатива «Жива Земля», GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія).

Навчання проходитиме з 12 серпня 2024 року по 22 вересня 2024 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Сумського національного аграрного університету. Для подачі заявки необхідно до 5 серпня 2024 року надіслати мотиваційний лист, резюме та заповнити відповідну форму.

Всі витрати на участь у проєкті (проїзд, проживання, харчування, навчання) покриваються організаторами.

3 більш детальною інформацісю щодо реалізації проекту можна ознайомитися за посиланням:

Контактні особи:

Олена Мельник: +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua