Анонс заходів в "Open Space"

Дата: 20.07.2024 14:28

Шановна громадо!

В Божківському будинку культури до Ваших послуг – Центр «Ореn Space» - простір, спеціально обладнаний для навчання і продуктивного дозвілля як дітей та молоді, так і для дорослих.

Щодня організовуються різноманітні та цікаві активності.

РОЗКЛАД АКТИВНОСТЕЙ:

1) 22.07-26.07.2024 – Школа медіаграмотності. Деталі та реєстрація - за посиланням : https://www.facebook.com/share/zWhZVkyazPHCzVp2/

2) 5.08-9.08.2024 – Курс зі статевого виховання для підлітків (+ можливі онлайн консультації психолога для дітей, батьків, цілих родин)

3) 12.08-17.08.2024 – «Свідоме батьківство» - для тих молодих людей, хто планує стати батьками, для мам/татусів з дітками  (до прикладу : як концентрувати увагу дитини, як знайти спільну мову з «важкими підлітками» і т.д.).

4) 26.08.30.08.2024 – тренінги з надання першої домедичної допомоги.

Окрім того, щотижня проводяться безкоштовні творчі майстер класи, заняття з йоги, фітнесу та ін. рухові активності.

Більш детальна інформація і запис на заходи – за телефоном: +380 50 591 11 75.

Чекаємо на вас в «Ореn Space»!

***

Робота центру «Open Space» організована ГО «Платформа сталого розвитку «Перспектива» за підтримки Razom for Ukraine.