Два роки тому, цього дня захищаючи територіальну цілісність України та життя кожного громадянина, загинув житель Новоселівської громади Анатолій Кір'ян

Дата: 13.07.2024 08:00

Проживав Герой у селі Крюкове нашої громади. Анатолій був покликаний до лав Збройних сил України на початку повномаштабного російського вторгнення.

Загинув наш земляк у Курахівському районі Донецькій області, під час ворожих артилерійських обстрілів.

У нього залишилися мама, брат, дві доньки та маленький онук.

Схиляємо голови перед подвигом Анатолія, висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким героя.

Новоселівська громада віддає шану всім загиблим з 2014 року Захисникам України, зокрема тим чия доля пов'язана з нашою громадою.

Вклоняємося перед подвигом: Сергія Горожанкіна, Сергія Дулькевича, Миколи Чепіги, Олександра Глушка, Олександра Бублика, Сергія Страшка, Анатолія Кір’яна, Максима Власенка, Миколи Сергеєва, Віталія Качалки, Володимира Афанасьєва, Володимира Земляка, Валерія Мінінника, Ярослава Пасічника, Олександра Степаненка, Андрія Баташева, Сергія Шарпило, Павла Бовта, Ігоря Коробко, Олексія Прокоф'єва, Романа Сіданича.

Вічна пам’ять Героям!🇺🇦