Відчуваєте втому через постійний стрес та тривогу? Час приділити увагу власному ментальному стану

Дата: 04.07.2024 13:32

Гайд «Відновлення ментального здоров’я та підвищення стресостійкості дієвими техніками самодопомоги» допоможе опанувати дієві техніки для покращення емоційного стану та запобігання постстресовим розладам у себе й близьких:

🔹 дізнайтеся, як працює ваша нервова система

🔹 опановуйте базові дихальні техніки, щоб досягти стану спокою

🔹 розкрийте свої життєві цілі

🔹 отримайте практичні рекомендації для збереження внутрішньої рівноваги

📖 А також дізнайтеся реальні історії людей, які вже скористалися методиками з гайду та відчули позитивні зміни у своєму житті.

🔗 Шукайте гайд на Дія.Освіта та почніть свій шлях до ментального здоров’я вже сьогодні.

Розроблено за підтримки навчально-оздоровчої програми «ReStart Свідомості», що реалізується Impact Force у партнерстві з ООН Жінки за підтримки Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, за фінансової підтримки урядів Японії і Франції та інформаційної підтримки Дія.Освіта.