17 червня ми вшановуємо пам’ять нашого Захисника -  Миколи Чепіги (10.08.1977-17.06.2014)

Дата: 17.06.2024 08:00

Микола закінчив 9-ть класів Полтавської школи №21 та вступив до Полтавського професійно-технічного училища №3, отримав спеціальність слюсаря.

Після училища у 1995 році проходив службу у Збройних Силах України у внутрішніх військах.
У березні 2014 року одним із перших добровольцем пішов захищати нашу Батьківщину. Служив у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар» рядовим.
17 червня 2014 року у районі селища Металіст під Луганськом передова група батальйону «Айдар» потрапила в засідку і була обстріляна з важкого озброєння. Микола був поранений та потрапив у полон до кадирівців. 2 липня 2014 р. стало відомо, що він загинув.

Похований Герой на Алеї Героїв в Полтаві.
У Миколи залишалися дружина, двоє доньок та матір.

Вшануймо пам'ять всіх героїв, які відстоювали суверенітет і незалежність України і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.

Новоселівська громада віддає шану всім загиблим з 2014 року Захисникам України, зокрема тим чия доля пов'язана з нашою громадою. Вклоняємося перед подвигом: Сергія Горожанкіна, Сергія Дулькевича, Миколу Чепігу, Олександра Глушка, Олександра Бублика, Сергія Страшка, Анатолія Кір’яна, Максима Власенка, Миколу Сергеєва, Віталія Качалку, Володимира Афанасьєва, Володимира Земляка, Валерія Мінінника, Ярослава Пасічника, Олександра Степаненка, Андрія Баташева, Сергія Шарпило, Павла Бовта, Ігоря Коробко, Олексія Прокоф'єва, Романа Сіданича.

Вічна пам’ять Героям!