Результати дослідження стану безпеки в громаді

Дата: 29.02.2024 13:25

В рамках проєкту "Безпековий простір громади" протягом лютого 2024 р. було проведено опитування жителів щодо безпекової ситуації в громаді.

Відповіді респондентів дають можливість проаналізувати проблему у кількох зрізах:

• Досвід роботи у сфері безпеки
  • Лідерство та співпраця
  • Рівень залученості мешканців
  • Якість комунікації
  • Експертний потенціал

В цілому опитування показало, що 26,4% жителів не відчувають себе у безпеці, зокрема, через загрозу агресії рф та внаслідок цього мають значний психологічний дискомфорт. 72% почуваються цілком безпечно – і це досить високий показник, який свідчить про злагоджену роботу відділів і структурних підрозділів громади, а також про якісну співпрацю з установами і організаціями, які опікуються сферою безпеки – ДСНС, Поліції, Новоселівської МПО та інших.

Тож запрошуємо усіх бажаючих до перегляду результатів опитування і активного обговорення!

Ваші рекомендації і зауваження будуть обов’язково враховані для покращення безпекової ситуації в громаді.

Експертне опитування: https://docs.google.com/presentation/d/183Vn3o8-E8hta-8RToark2SR6QO4QFthZPokf7PAzk0/edit#slide=id.p

Опитування жителів: https://docs.google.com/presentation/d/1ELRWSOoNQ-4LACrKXzFYNibr-72-rOVzRRtvN4w7myc/edit#slide=id.g2bd945e1d31_0_65