Відкриваємо класи безпеки в навчальних закладах Новоселівської громади

Дата: 09.11.2023 11:10

Безпека жителів громади – понад усе. А тим паче – під час війни. Сьогодні кожен має знати – як поводитися під час надзвичайних ситуацій. Отож, завдяки проєкту «Безпечний клас», що втілює ГО "Перспектива", ми зможемо систематично проводити такі навчання в навчально-виховних закладах нашої громади.

Для цього облаштовуємо спеціальним обладнанням окремі класи безпеки в кожному з навчальних закладів. Це різноманітні стенди з безпеки життєдільності, аптечки із засобами медичної допомоги, манекени для відпрацювання серцево-легеневої реанімації, моделі вибухонебезпечних предметів, моделі дорожніх знаків та спеціальні костюми.

У такому класі діти будуть ознайомлюватися з діями у разі надзвичайної ситуації та формувати навички домедичної допомоги.

Незабаром відбудеться урочисте відкриття класів і упродовж листопада – грудня цього року спеціальні тренінги пройдуть вчителі і вихователі, які згодом передаватимуть свої знання учням і дошкільнятам.

***

"Проєкт «Безпечний клас» реалізується за підтримки БО «Українська освітня платформа» та DCA у партнерстві з  ГО «Перспектива»