29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2023 08:00

Сьогодні Україна вшановує пам'ять захисників і захисниць, які віддали свої життя, відстоюючи її суверенітет, територіальну цілісність у сучасній російсько-українській війні.

Це день обрано не випадково - це нагадування про Іловайську трагедію, що сталася цього дня у 2014 році.

Жителі Новоселівської громади пам’ятають кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Зокрема під час виходу з Іловайського котла так званим "Зеленим коридором" загинув наш земляк - Олександр Бублик.

Фото без описуФото без опису

Починаючи з 2014 року наша громада втратила: Сергія Горожанкіна, Сергія Дулькевича, Миколу Чепігу, Олександра Глушка, Олександра Бублика, Сергія Страшка, Анатолія Кір’яна, Максима Власенка, Миколу Сергеєва, Віталія Качалку, Володимира Афанасьєва та Володимира Земляка.

Багато українських героїв та геройок віддали життя заради своєї країни.
Вічна пам’ять Героям! Живі - поки пам’ятаємо!