Новоселівська громада приймає участь у проєкті "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"

Дата: 22.05.2023 10:00

19 – 20 травня в рамках проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад" відбулися чергові навчальні тренінги для представників Новоселівської, Машівської, Карлівської, Чутівської територіальних громад на тему «Аналіз даних у територіальних громадах».

У ході тренінгів розглянули, зокрема, такі питання:

• Перевірили «домашню роботи» - представники громад презентували розроблені Google форми для збору даних з актуальних проблем у своїх громадах
  • Розібралися з поняттям «тріангуляція»
  • Ознайомилися з особливостями аналізу якісних даних
  • Дізналися, чому візуалізація важлива для презентації аналізу даних

Та ще багато інших важливих аспектів у сфері аналізу даних, які необхідні для прийняття управлінських рішень в громадах.

Проєкт реалізується за допомоги Міжнародної організації з міграції та фінансової підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку. Впровадження активностей проєкту в Полтавській області здійснює виконавчий партнер - БО «Світло надії».

IOM Ukraine

CO «Light of Hope»/БО «Світло надії»