Графік освячення великодніх кошиків

Дата: 10.04.2023 12:12

Шановні жителі Новоселівської громади!

Святкове освячення великодніх кошиків у ваших селах відбудеться за наступним графіком:

села Новоселівка – 16 квітня (неділя) о 5:00 поблизу Новоселівського будинку культури. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Пасківка та Терентіївка – 16 квітня (неділя) о 10:45 поблизу дитячого майданчика. Освячення проводитиме отець Микола з села Степне.

село Божківське – 16 квітня (неділя) о 6:00 поблизу Божківського будинку культури. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Надержинщина – 16 квітня (неділя) о 7:30 поблизу ставка. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Рунівщина – 16 квітня (неділя) о 8:30 поблизу громадського простору (парку в центрі села). Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Петрашівка – 16 квітня (неділя) о 9:30 поблизу Петрашівського сільського клубу. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Нестеренки – 16 квітня (неділя) о 10:30 поблизу громадського простору де встановлений хрест. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Мар’ївка – 16 квітня (неділя) об 11:30 поблизу Мар’ївського клубу. Освячення проводитиме отець Роман із Свято-Миколаївського Храму ПЦУ (м. Полтава)

село Черкасівка – 16 квітня (неділя) о 9:30 поблизу Черкасівського будинку культури. Освячення проводитиме отець Микола з села Степне.

село Божково – 16 квітня (неділя) о 10:00 поблизу магазинів. Освячення проводитиме отець Микола з села Степне.