У Новоселівській громаді триває робота проєкту "Мобільні медичні бригади Червоного хреста України"

Дата: 17.03.2023 13:03

Наступні зустрічі відбудуться:

21 березня (вівторок) у селі Мар’ївка у приміщенні ФАПу. Лікар чекатиме на вас з 9:30 до 12:00. Після 12:00 бригада відвідає пацієнтів, які не мають можливості приїхати (лежачі хворі).

23 березня (четвер) у селі Нестеренки у приміщенні ФАПу. Лікар чекатиме на вас з 9:30 до 12:00.

Увага! Після 12:00 бригада відвідає пацієнтів, які не мають можливості приїхати (лежачі хворі, які потребують додаткового обстеження).

Потребуєте виїзду бригади на дім? Телефонуйте  та запишіться за телефоном: 066-938-61-70, Світлана Григорівна (медична сестра бригади) в день виїзду до 12.00.

Під час прийому та (у себе) вдома ви можете пройти огляд у сімейного лікаря, та здати аналізи, зокрема: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЕКГ, аналіз крові на вміст холестерину, біохімію крові, отримати виписку (доступні ліки), направлення до вузьких спеціалістів, отримати “на руки” медичні препарати на 3-5 днів за призначенням лікаря.

Скористатися послугами медичної бригади Червоного хреста України можуть внутрішньопереміщені особи, які зареєстровані на території нашої громади, та жителі.

Проєкт та функціонування мобільних медичних бригад - тимчасова та ексклюзивною міра реагування на проблеми, що виникли з отриманням медичної допомоги внутрішньо переміщеними особами, котрі у зв’язку з воєнним станом, проживають у віддалених населених пунктах на територіях громад.

Медичні бригади укомплектовані необхідними медикаментами, автомобільним транспортом, обладнанням та комп’ютерною технікою. До складу бригади входить – сімейний лікар, медичні сестри, а також водій.

❓ Маєте додаткові питання? Телефонуйте до кол-центру нашої громади (099) 044-95-80.