Протягом січня-лютого в селах Новоселівської громади відбудуться загальні збори жителів

Дата: 27.01.2023 14:10

Перші зустрічі вже відбулися, зокрема в селах Мар’ївка, Нестеренки.

Кожен мав змогу поставити питання керівництву громади, а також запропонувати свої напрямки розвитку рідного села.

Говорили про школи, ремонти в адмінприміщеннях, дороги та все що є важливим для місцевих.

Під час зборів жителями були написані колективні звернення, які будуть розглянуті на профільних комісіях, а за можливості реалізації проєктів, депутати під час сесій спрямують кошти та такі, що потребують фінансування.

Запрошуємо жителів прийти на зустріч з головою громади, секретарем та депутатами від вашого округу.

Графік проведення:

село Рунівщина — 30 січня о 17:00 в приміщенні Рунівщинського будинку культури,

село Божківське — 01 лютого о 17:00 в приміщенні Божківського будинку культури,

село Надержинщина — 03 лютого о 17:00 в адмінприміщенні (ЦНАСПі),

село Терентіївка — 06 лютого о 17:00 в приміщенні бібліотеки,

село Новоселівка — 08 лютого о 17:00 в приміщенні Новоселівського будинку культури,

село Божкове — 10 лютого о 17:00 в приміщенні залізничного вокзалу,

село Черкасівка — 13 лютого о 17:00 в приміщенні Черкасівського будинку культури.