Спільними зусиллями, під час благодійних ярмарків нам вдалося зібрати на підтримку ЗСУ - 50 210 гривень

Дата: 27.01.2023 11:26

Голосуванням, ви визначили на що саме будуть направлені ці гроші.

Результати опитування розподілилися наступним чином:

1. Благодійний фонд Сергія Притули - підтримали 41,5 % опитаних;

2. Благодійний фонд допомоги ветеранам та військовим "Повернись живим" - підтримали 24,6 % опитаних;

3. UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на підтримку України - проголосувало 9,2 %;

4. Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова - проголосувало 24,6 % опитаних.

Враховуючи результати опитування, думку кожного жителя, а також необхідність підтримувати оборону країни за різними напрямками, під час засідання Виконавчого комітету Новоселівської сільської ради 26 січня 2023 р. було вирішено наступне. Всі зібрані кошти розподілити у відсотковому співвідношенні між усіма учасниками голосування.

А саме:

1. Благодійний фонд Сергія Притули - 41,5 % - 20 838, 15 грн.

2. Благодійний фонд допомоги ветеранам та військовим "Повернись живим" - 24,6 % - 12 351,66 грн.

3. UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на підтримку України - 9,2 % - 4 669,53.

4. Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова - 24,6 % - 12 351, 66 грн.

Дякуємо усім хто долучився! Наближаємо Перемогу разом!