Дата: 24.01.2023 11:10

Перші місяці після народження немовляти - це купа нових емоцій та справ.

Буває, батьки за турботами забувають, що крім реєстрації малюка (отримання свідоцтва про народження) вони мають також і зареєструвати місце проживання новонародженого.

Нагадуємо, батьки зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Де здійснюється реєстрація місця проживання?

Здійснити реєстрацію місця проживання у Новоселівській громаді можна в найближчому до вас відділі ЦНАСПу.

За бажанням батьків документи можуть бути подані органам ДРАЦС під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини також може здійснюватися на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстровано, осіб, які вимушені були залишити місця проживання з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції і не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини приймає орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, складеного за місцем фактичного проживання сім’ї.

Записатися на прийом чи отримати більш детальну консультацію можна в адміністраторів ЦНАСПів:

Терентіївка, Брунівка, Вільховий Ріг, Пасківка, Новоселівка, Крюкове - начальник відділу ЦНАСП Конопльова Яна Володимирівна телефон 55-66-21, або 098-057-19-77. Адреса: село Новоселівка, пров. Підлісний, буд.6.

Рунівщина, Петрашівка, Фисуни, Гаврилки, Карнаухи, Сягайли, Божківське ІІ відділення - Провороцька Юлія Василівна телефон: 050-735-72-90. Адреса: село Рунівщина, вул. Гагаріна, буд. 7. А.

Надержинщина, Божківське, Кованьківка, Шили, Забаряни - Мартинова Неоніла Іванівна телефон: 095-530-54-46. Адреса: село Надержинщина, вул. Молодіжна, буд. 7.

Нестеренки, Березівка, Васильці, Головки, Гонтарі, Мар’ївка, Ступки, Сусідки - Тверетіна Ганна Григорівна телефон: 066-816-47-49. Адреса: село Нестеренки, вул. Миру, буд. 10.

Черкасівка, Божкове, Божки, Бурти, Коломак, Вербове,  Вільхівщина, Опішняни - Рябокінь Людмила Григорівна телефон: 066-795-00-43. Адреса: село Черкасівка, вул. Першотравнева, буд. 16.