Звіт за пророблену у 2022 році роботу поліцейського офіцера громади старшого лейтенанта Ігоря Гори

Дата: 13.01.2023 10:34

ДОВІДКА

Поліцейського офіцера громади СВГ ВП  Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області старший лейтенанта поліції  Ігоря ГОРИ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

«Про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці, вжиті заходи із запобігання правопорушення, підвищення довіри населення до поліції у 2022 році»

Основним напрямом роботи була визначена превенція та профілактика правопорушень, а саме:

• перевірка осіб, які перебувають на обліках (власники мисливської, газової, травматичної зброї, раніше судимих осіб, осіб, що вчиняють насильство в сім’ї, осіб, які перебувають під адміністративним наглядом та осіб ФПА, а також осіб. які перебувають під домашнім арештом, сімей, які опинились в СЖО;
  • нагляд в сфері ПДР;
  • підняття довіри населення до поліції;
  •  взаємодія з населенням та органами місцевого самоврядуванням на засадах партнерства;
  • проведення профілактичної роботи щодо недопущення та попередження правопорушень і вчинення злочинів.

За звітний період виявлено та складено 10 адміністративних правопорушень за статтями:

По лінії громадської безпеки:

1 — ст. 44КУпАП (незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів без мети збуту в невеликих розмірах).

6  ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства):

— перевірено близько 40 разів осіб, що вчиняють домашнє насильство;

— винесено 2 термінових заборонних приписів стосовно кривдників;

— 8 кривдників взято на облік.

2 — ст. 178ч 1 КУпАП (розпивання спиртних напоїв в заборонених місцях, або поява осіб в громадському місці в п’яному вигляді)

1ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей):

— 54 рази відвідано сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах;

• 2 профілактично-роз’яснювальні роботи у навчальних закладах.

По лінії безпеки дорожнього руху:

1 — ст. 126 КУпАП ч.1 (керування транспортним засобом не маючи діючого поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).

1 — ст.121 КУпАП (порушення правил керування або експлуатації транспортного засобу, правил користування ременями безпеки або мотошоломами).

За звітний період надійшло 91 звернення, що були зареєстровані в ЄО ВП №2 Полтавського РУП за фактами пожеж, сварок між сусідами, цивільно правових відносин, домашнього насильства та ін.

Розкрито 2 кримінальні правопорушення ПОГ самостійно та спільно з іншими структурними підрозділами НПУ.

Відреаговано та вирішено близько 20 конфліктних ситуацій з приводу  яких громадяни звертались безпосередньо на прийомі громадян, або на особистий мобільний телефон.

В звітному періоді була організована робота з перевірки СЖО. Було здійснено за звітний період 54 перевірки. Під час спільних рейдів із працівниками служб в справах дітей, були виявленні не задовільні умови проживання дітей та не виконання батьками батьківських обов’язків.

Спільно із працівником ювенальної превенції організовано 2 нічних рейди, виявлено порушення закладів торгівлі, а саме продажу неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів, перебування неповнолітніх без супроводу дорослих після 21:00 год.

Із підвищенням криміногенної обстановки та зростання кількісті крадіжок в нічний час, у зв’зку з відключенням електроенергії було здійснено близько 35 нічних патрулювань на території Новоселівської громади з метою попередження та виявлення правопорушень.

Також відвідано за місцем проживання осіб, які одиноко проживають, осіб похилого віку та осіб, які перебувають під супроводом соціальної служби. Їм були вручені візитні картки ПОГ з контактними даними та проведені бесіди на тему: «Як не стати об’єктом шахрайства» та «Як поводити себе під час блекату».

Проведені перевірки дотримання умов діяльності пов’язаної з  продажем акцизних товарів.

Під час воєнного стану була проведена на території Новоселівської громади така робота:

1. Доставлено гуманітарної допомог – 20.

2. Перевірка ТПО – 77.

3. Перевірено об’єктів критичної інфраструктури – 24

4. Перевірено осіб на блок постах - 33.