Увага! Нагадуємо, що встановлення та використання будь-яких газових балонів в багатоквартирних будинках заборонено

Дата: 20.12.2022 10:45

Газовики нагадують про правила безпеки під час використання туристичних пальників та керамічних обігрівачів, що працюють від газових балонів, та при користуванні генераторами й буржуйками. Ці прилади можуть стати причиною пожежі або отруєння чадним газом.

Газові, бензинові та дизельні генератори мають працювати на відкритому повітрі: під час роботи двигуна внутрішнього згоряння виділяється небезпечний для життя чадний газ. Не можна встановлювати генератор у квартирі та на балконі: через нагрів предмети поблизу можуть загорітися.

Заборонено використання у квартирах портативних газових балонів, їх потрібно зберігати якнайдалі від джерела тепла та легкозаймистих матеріалів. Скраплений газ може просочуватися через вентиль і заповнювати оселю: в погано провітрюваному приміщенні при роботі таких приладів швидко накопичується чадний газ. Також балони можуть вибухнути при спробі самостійно їх заправити. Так само небезпечний перепад температури: на морозі газ стає зрідженим, а при потраплянні в тепло розширюється ‒ це може призвести до вибуху.

Не варто обігрівати приміщення газовими плитами: увімкнуті на всю потужність конфорки або духовка можуть призвести до отруєння чадним газом.
Будьте обережні та зважені, заради власної безпеки!