АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про заплановані вимкнення 13.12.2022. по одній черзі згідно з графіком погодинного відключення

Дата: 13.12.2022 09:09

На 13 грудня НЕК «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області: з 00:00 до 7:00 - 401МВт, з 07:00 до 24:00- 532 МВт. Для порівняння 13грудня 2021 року максимальна потужність становила 879 МВт.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про заплановані вимкнення по одній черзі згідно з графіком погодинного відключення (ГПВ).

Водночас енергетики закликають жителів області економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж області.