АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про заплановані вимкнення 13.12.2022. по одній черзі згідно з графіком погодинного відключення

Дата: 13.12.2022 09:09

На 13 грудня НЕК «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області: з 00:00 до 7:00 - 401МВт, з 07:00 до 24:00- 532 МВт. Для порівняння 13грудня 2021 року максимальна потужність становила 879 МВт.

АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про заплановані вимкнення по одній черзі згідно з графіком погодинного відключення (ГПВ).

Водночас енергетики закликають жителів області економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж області.