Можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, які перебувають під напругою

Дата: 12.12.2022 18:35

На території області спостерігається погіршення погодних умов, зокрема сильні пориви вітру.
У зв’язку з цим можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, які перебувають під напругою.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» просить з розумінням поставитись до можливих аварійних перерв в електропостачанні  через складні погодні умови.

Енергетики застерігають, не наближайтеся до провисаючих проводів та проводів, що лежать на землі на відстань, меншу 8 метрів – щоб не наражати себе на небезпеку ураження електричним струмом.

Натомість негайно повідомте до Кол-центру компанії за номерами телефонів: (0532) 510-910, 097-20-20-207, 093-17-02-533, 0800-305-035.

Бережіть себе! Будьте уважними!