Результати дослідження потреб ВПО Полтавщини

Дата: 01.11.2022 12:58

Для планування майбутніх стратегій щодо інтеграції ВПО необхідно мати детальну інформацію не лише щодо кількісних характеристик, а й щодо основних потреб та очікувань ВПО, їхньої оцінки задоволення своїх потреб сьогодні, а також планування дій ВПО на майбутнє. Така інформація є корисною не лише для місцевої влади, а й для міжнародних гуманітарних організацій, донорів та громадських і волонтерських ініціатив, які планують працювати над питаннями ВПО, такими як забезпечення житлом, налагодження побуту, соціальної інтеграції, працевлаштування тощо.

До вашої уваги результати дослідження, проведеного з метою виявлення основних характеристик, потреб і намірів ВПО, що перебувають на Полтавщині через військову агресію росії, а також формулювання та в подальшому розроблення рекомендації щодо стратегій підтримки ВПО в питаннях зайнятості, створення можливостей для ведення бізнесу, забезпечення житлом та задоволення інших потреб. В дослідженні представлено загальну характеристику профілю ВПО у Новоселівській та Нехворощанській громадах, розглянуто основні потреби ВПО, зокрема забезпеченість житлом, гуманітарною та фінансовою підтримкою, реалізація спеціальних потреб, професійного життя, ділову та соціальну активність ВПО, а також планування майбутнього, напрацьовано рекомендації щодо інтеграції переселенців в місцевих спільнотах.