Інформація від “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” щодо відключень електроенергії

Дата: 26.10.2022 08:25

У зв’язку з частими масштабними ракетними обстрілами об’єктів енергетики з боку російського агресора, Диспетчерський центр “Укренерго” вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії.

Графік відключень являє собою перелік ліній електропередач із зазначеною по кожній лінії потужністю, яка повинна бути вимкнена по цьому графіку, у разі його застосування. Тобто фактично це не графік з розбивкою по датах чи по часу, а перелік ліній електропередач, які підлягають відключенню у разі надходження команди про застосування графіка.

Оприлюднити графік і навіть скласти календарний план з вказанням часу та дати відключення неможливо, адже про застосування цього графіку диспетчер АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” не знає до останньої миті.

Він отримує команду на його введення від диспетчера РДЦ Північного регіону НЕК “Укренерго”, який, своєю чергою, отримує аналогічну команду від диспетчера НЕК “Укренерго”. Команда на введення графіку дається у розрізі обсягу навантаження, яке потрібно зняти, а не у розрізі споживачів, яких треба відключити. Введення та скасування графіку відключень регламентується диспетчером РДЦ Північного регіону.

Що це значить?

Спрогнозувати наперед час та тривалість відключення немає можливості.

Серед сіл Новоселівської громади під 6 чергу тимчасових відключень підпадає лише Новоселівка.

Шановні жителі, у разі аварійного вимкнення будемо намагатися проінформувати вас якомога швидше.

Звертаємося до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії.

Дякуємо за розуміння.