Увага, розпочинається видача продуктових наборів від Новоселівської сільської ради для ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЖИТЕЛІВ громади в категорії 60+

Дата: 19.09.2022 14:48

Села Нестеренківського напрямку.
20 вересня для жителів сіл Головки, Гонтарі, Мар’ївка видача відбудеться в Мар’ївському будинку культури з 09:00 год до 12:00 год.
Також у цей день - 20 вересня видача відбудеться в приміщенні колишньої Нестеренківської сільської ради з 12.30 год до 15.00 год. для жителів сіл Березівка, Нестеренки, Ступки, Сусідки.

Надержинщинський напрямок (КРІМ СЕЛА БОЖКІВСЬКЕ)!
22 вересня видача відбудеться в приміщення колишньої Надержинщинської сільської ради з 9:00 год до 11:00 год. Для жителів сіл: Надержинщина, Шили.
22 вересня видача відбудеться в приміщенні ФАПу в селі Кованьківка з 11:30 год до 13:00 год. Для жителів сіл Кованьківка, Забаряни.
Села Черкасівського напрямку.
23 вересня видача відбудеться поблизу зупинок громадського транспорту в наступних селах:

село Вільховий Ріг о 9:00 год
село Вербове о 9:30 год
село Опішняни о 10:00 год
село Божки 10:30 год
Для жителів сіл: Черкасівка, Вільхівщина, Коломак, Бурти, видача відбудеться цього го ж дня - 23 вересня в приміщенні Черкасівського сільського клубу з 11:30 год до 13:00 год.
село Божкове поблизу будинку культури в 13:30 год.

УВАГА!! При собі обов’язково необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо замість вас, пакунок будуть отримувати інші довірені особи, у них також мають бути при собі ВАШІ документи (паспорт та ідентифікаційний код).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що жителі таких напрямків, як Божківське, Новоселівка та Рунівщина також ОБОВ'ЯЗКОВО ОТРИМАЮТЬ продуктовий набір. Це відбудеться найближчим часом, наразі пакунки формуються та розробляється логістика видачі. Тобто незабаром допомогу отримають ВСІ зареєстровані жителі нашої громади категорії 60+.

Маєте запитання? Ми будемо раді відповісти на них, за номером телефону 55-66-21.