У Навоселівській громаді стартував новий навчальний рік

Дата: 01.09.2022 14:38

Для всіх нас 1 вересня, завжди був особливим, урочистим і зворушливим днем.

Цього року ми розпочинаємо мо навчання, та новий етап в житті дітей, батьків та вчителів - заняття під час воєнного стану.

Фото без описуФото без опису

Ранком у Божківському ліцеї, Рунівщинській та Новоселівській ЗОШ перші дзвоники відбулися онлайн. Прикро, що ми не зустрічаємо свято урочистими лінійками та квітами.

Але так буде не завжди! Віримо, що вже наступного року зможемо відзначити Перемогу! Та повернемо у своє життя відчуття безпеки.

Дякуючи нашим захисникам діти Полтавщини сплять у своїх ліжках та мають можливість навчатися. Молимося за всіх наших воїнів та чекає вдома кожного!!

Цього року до шкіл громади пішли 37 першачків, бажаємо дітлахам із задоволенням вчитися, а батькам та вчителям терпіння, розуміння та почуття гумору!

Загалом у закладах освіти нашої громади навчаються 577 хлопців та дівчат. Щасливі, що 25 з них це внутрішньопереміщені особи, які обрали наші школи.

Кожен першачок отримав від громади подарунок, рюкзак та набір канцтоварів.

Шановні діти, батьки, педагогічні працівники, кожним днем нашої спільної праці ми наближаємо Перемогу! Здоров’я та натхненної праці кожному!

Слава Україні! Героям Слава!??