Допомога від міжнародних організацій

Дата: 31.08.2022 16:54

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Підбірка інформації про можливість отримання допомоги від міжнародних організацій.

?Подати заявку на отримання коштів можуть особи, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи через соціальну платформу ?єДопомога ?в розділі «Виплати від міжнародних організацій» (https://aid.edopomoga.gov.ua )

Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку. Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку Банк, де відкритий банківський рахунок людини.

Для заповнення заявки необхідні наступні документи про себе та членів сім’ї (дітей та недієздатних осіб):

?ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;

?РНОКПП (ІПН)

?Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;

?Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;

?Ваш номер телефону;

?IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок).

?Детальні умови участі, подання он-лайн заявки та відслідковування її розгляду, а також контактна інформація організаторів з вирішення технічних питань розмішені за посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/terms.

?Адміністратор платформи: ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

??Звертаємо увагу, що всі питання пов’язані з реєстрацією, розглядом документів та прийняттям рішень щодо надання допомоги віднесено до компетенції виключно донорських організацій, які здійснюють фінансування. Установи соціального захисту населення не мають доступу до інформації та не впливають на процедуру розгляду заявок та терміни їх виплат.

??Обсяги допомоги (кількість схвальних заявок) за конкретними категоріями визначені можливостями донорських організацій відповідно до міжнародних меморандумів, які розміщено на сайті https://aid.edopomoga.gov.ua/terms

??Категорії осіб, які можуть претендувати на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій та за яких умов наведено в графічних матеріалах ??

***

Інформаційні матеріали підготовлені в рамках проєкту «Шелтер», що реалізується ГО «Платформа сталого розвитку «ПЕРСПЕКТИВА» в межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» (впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу)