Виплати грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам

Дата: 25.08.2022 15:58

ВПО, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 року, але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату.

Для отримання допомоги необхідно:

?? Прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву.

?? Додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через застосунок Дія.

Допомога призначається протягом 10 робочих днів з надходження заявки. Це можна зробити до 1 жовтня 2022 року.

ГРОШОВА ДОПОМОГА

Жіночий Консорціум України надає одноразову фінансову підтримку в розмірі 6600 грн на одну особу на три місяці (2200 грн/міc.)

Фінансову допомогу можуть отримати  ВПО  з Луганської,  Донецької, Херсонської,  Миколаївської  та  Харківської області  які   офіційно зареєстровані,  та  наразі  тимчасово проживають в Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях.

Особливо:

? Сім’ї  з дітьми до 18 років, опікуни дітей

?Сім’ї з дітьми та  з членами з інвалідністю (це включає три категорії інвалідності 1, 2, 3 група).

Ознайомтеся з  необхідними кроками, які необхідно здійснити для отримання фінансової допомоги:

Зателефонуйте на Гарячу Лінію Жіночого Консорціуму України за телефоном

+38 (067) 400 33 11 та отримайте від операторів  інструкцію як подавати комплект Документів та  Зразок Заяви на отримання допомоги

***

Матеріали підготовлено на основі рекомендацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках реалізації проекту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.