З Днем Незалежності України! Віримо в ЗСУ, віримо в кожного Українця!

Дата: 24.08.2022 10:40

31-й День Незалежності ми відзначаємо в умовах воєнного стану.

Насправді протягом кожного року, цей День ми святкували в умовах війни. Вороги були серед нас, вони як шашіль намагалися точити нашу країну, зануритися в кожну ланку нашого життя, щоб 24 лютого за одну мить поставити усіх Українців на коліна. Але вкотре москальська-шашіль помилилася.

Фото без опису

Український народ вистояв й докладаючи надлюдські зусилля, обороняє найдорожче - Незалежність та Свободу.

Ми не здалися тоді, та продовжуємо своєю спиною захищати європейські нації від воєнної загрози рф.

Ми боремося разом з усіма країнами, які підтримують нас. Ми воюємо за загальнолюдські цінності разом з друзями, та вдячні кожному хто нам допомагає.

Кожен сьогодні боронить Незалежність по своєму: працює та сплачує податки, волонтерить, воює на фронті, ростить своїх дітей патріотами, чекає вдома на свого сина чи чоловіка з фронту, виходить на мітинг перебуваючи за кордоном.

Кожен - частина великого цілого - Української Держави.

Ми різні, за віком, статтю та етнічною приналежністю, але для всіх нас Україна - дім. Її Незалежність - це Незалежність кожного з нас. Біль кожного, біль усього народу. І Переможемо ми лише Разом.

Наша споконвічна боротьба - це війна за можливість обирати свій шлях самим.

З нами Бог та Правда!

З Днем Незалежності України! Віримо в ЗСУ, віримо в кожного Українця!