Публікуємо роз’яснення до статті та публікації щодо продуктових наборів для жителів громади пенсійного віку (60+)

Дата: 19.08.2022 09:18

Шановні жителі Новоселівської громади!

Дійсно депутати прийняли в новій редакції комплексну Програму соціального захисту населення та підтримки внутрішьопереміщених осіб Новоселівської сільської ради на 2022-2025 роки. Що ж це означає?

Відповідно до внесених змін Новоселівська сільська рада ЗМОЖЕ спрямовувати кошти на закупівлю продуктових наборів для пенсіонерів громади.

Але оскільки це бюджетні кошти, все відбуватиметься не так швидко, як би всім нам хотілося.
Коли кошти будуть спрямовані, лише тоді будуть куплені продукти й сформовані набори. І лише після цього їх роздадуть.
Наразі НІХТО, НІЧОГО не видає!!
Сама роздача буде відбуватися теж поетапно, оскільки жителів поважного віку багато, і за один день зробити це фізично буде не можливо.
Допомога (харчові набори) будуть надаватися раз на рік, всім офіційно зареєстрованим на території громади особам у віці 60+.
Увага! Це буде  допомога РАЗ на рік.

Про дату видачі, всі зареєстровані пенсіонери будуть ОБОВ'ЯЗКОВО повідомлені, через відділи соціального захисту, соцмережі, інформаційний бюлетень, дошки оголошень.

Тобто всі хто має її отримати, отримають.
Якщо ви переймаєтеся, чи є ви в списках жителів (60+) можете зателефонувати в сільську раду й наші фахівці перевірять. Контактний телефон 55-66-21.
Будемо раді відповісти на ваші питання.

УВАГА!! Громадяни 60+, які перебувають на обслуговуванні в КУ "Центр надання соціальних послуг", тяжкохворі, люди, які мають інвалідність І групи, а також, які перебувають в скрутних матеріальних обставинах, дійсно отримали продуктові набори. Допомога надійшла від іноземних благодійних організацій. Не від Новоселівської сільської ради.