Центр тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб в селі Рунівщина, поповнився каструлями, сковорідками, електроплитою, кількома мікрохвильовими печами, пральною машиною та чайниками
Дата: 10.08.2022 09:48
Кількість переглядів: 197
Ці необхідні для забезпечення комфортних умов проживання товари, надані на підставі меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Новоселівською громадою Полтавського району та Полтавським обласним благодійним фондом Громадське здоров'я в рамках проєкту “Пліч-о-пліч: інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення у громадах Полтавщини”, що реалізується через громадську організацію Платформа сталого розвитку “Перспектива”.
Дякуємо всім учасникам проєкту за допомогу!
Разом ми робимо велику справу, наближаємо Перемогу!