Міна чи "розтяжка": надзвичайники розповіли, як відрізнити вибухонебезпечні предмети

Дата: 26.07.2022 09:50

Ситуація на території Полтавського району відносно безпечна. Бойові дії на території Полтавщини не ведуться.

Та війна триває й кількість небезпечних предметів, що через роботу диверсійних груп становлять небезпеку, вирахувати неможливо.

Саме тому, експерти в галузі надзвичайних ситуацій розробили низку рекомендацій для жителів про те, як відрізнити вибухівку чи “розтяжку”.
А також розробили відео для батьків щодо того, як говорити з дітьми про міни.

Нагадуємо, що в разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідомляйте за номером телефону — 101 або 102.

Чи телефонуйте на цілодобову лінію територіальної оборони Новоселівської громади: 068-375-76-08.