В селі Рунівщина було проведено перший в громаді благодійний ярмарок на користь ЗСУ

Дата: 03.07.2022 09:32

2 червня у селі Рунівщина було проведено благодійний ярмарок. Щоб організувати благодійну продаж дітлахи громади на заняттях у гуртках, юні пластуни, дорослі майстри декоративно-ужиткового мистецтва, внутрішньо переміщені особи, протягом місяця власноруч виготовляли сувеніри та обереги.

Все, що можна було побачити на ярмарці — зроблено своїми руками.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Долучилися й працівники культури, організувавши фотозони, майстер-класи та ігрові програми.

Відвідувачка ярмарку розповідає, що разом з бабусею під час прогулянки натрапила на майсте клас з розпису печива.

"Це — корисно, бо треба допомагати воїнам, щоб перемога настала якнайшвидше, щоб війна закінчилася і щоб усі додому повернулися", — сказала дівчинка.

Допомагали зібрати гроші на благодійному ярмарку й Жатікова Настя та Провороцький Тимофій. Сьогодні вони принесли обереги, які зробили власноруч.

“Робили обереги спеціально для ярмарку. Ми вирішили допомогти Збройним силам України, бо розуміємо, що важливі кожні 100 гривень, кожна участь”, — поділилася Настя.

Маленький ти чи дорослий, допомогти зміг кожен! Наша місія — не лише зібрати кошти, а й дати учасникам можливість відчути себе єдиним цілим, єдиною всепереможною силою.

Протягом кількох годин вдалося зібрати 19 500 гривень, всі кошти найближчим часом будуть використані на користь ЗСУ.

Дякуємо всім, хто знайшов час та можливість допомогти. Разом ми наближаємо Перемогу!