2 червня надзвичайники Новоселівської громади ліквідували черговий випадок підпалу сухостою

Дата: 03.07.2022 09:29

Напередодні ввечері поблизу села Фисуни, місцева пожежна охорона кілька годин ліквідовувала черговий підпал сухостою. Площа загоряння близько 1 гектара.

Лише завдяки злагодженим діям наших надзвичайників вогонь не “пішов” далі.

Звертаємося до всіх паліїв, та тих в кого є думка підпалити траву чи чагарник. Палити сухостій, траву, чагарник НЕ ПРИПУСТИМО!

Фото без описуФото без опису

В країні війна, ваші дії правоохоронцями будуть розцінюватися як ДИВЕРСІЯ. Всі порушники будуть нести відповідальність. До виявлених паліїв будуть застосовані 15 діб громадських робіт (це будуть важкі фізичні роботи на благо оборони області) та кожному штраф у 6150 гривень. Це стосується не тільки чоловіків, а й жінок.

В Україні діє воєнний стан й посилення заходів правового впливу обґрунтоване тим, що вогонь та задимлення, в умовах війни, екстрені служби можуть сприймати як фактор реальної загрози для населення, об’єктів і територій.

Спалювання сухостою – злочин проти природи, також ці дії можуть спричинити неконтрольовані пожежі! Ворог знищив та спалив чимало українських будинків та землі. Ми не окупанти й маємо берегти свою землю!