United24 - онлайн-платформа для збору коштів на підтримку України

Дата: 30.06.2022 15:08

Упродовж двох місяців діяльності на платформу United24 надійшло понад 62,8 мільйонів доларів США з України, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Франції, Канади, Великої Британії, а найпопулярнішим напрямками донатів є оборона й розмінування.

Що ж таке United24? Це ініціатива президента України Володимира Зеленського  першою складовою якої є онлайн-платформа для збору коштів.

Кошти розподіляються за трьома напрямами допомоги:

• Оборона та розмінування

• Гуманітарна та медична допомога

• Відбудова України

До збору коштів вже долучилися 89 країн світу.

Найохочіше на армію донатять саме українці (70% від загальної кількості пожертв), зберігаючи паритет в напрямках медицини та відбудови країни (15% на кожен).

Наступні за активністю допомоги українській армії — британці, французи та канадці (по 60% від усіх донатів). Американці жертвували на оборону 50%, а німці — 25%, віддаючи перевагу медичному напрямку, на який надійшло 65% пожертв.

Розробником платформи є Міністерство цифрової трансформації, там очікують, що  фандрейзингова платформа United24 стане "єдиним вікном" для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України.

Маєте бажання долучитися чи дізнатися більше про United24? Переходьте за посиланням: