Два дні поспіль діти-ВПО, які проживають в Новоселівській громаді, мали змогу відпочити та відволіктися від буденності

Дата: 30.06.2022 13:50

Війна - це стрес. Особливо для дітлахів, які на собі відчули, що таке перебувати в зоні активних бойових дій. Ми маємо докладати всіх зусиль, щоб вони мали справжнє дитинство, з радощами та посмішками.

Два дні поспіль діти від 4 до 14 років з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Новоселівської громади, мали змогу відпочити та відірватися від своєї буденності.

Фото без описуФото без опису

Ігри з аніматорами, плавання в басейні та попкорн з солодкою ватою, сподіваємося, що кожен залишився задоволеним.

Супроводжували дітлахів батьки, під час круглого столу з керівництвом громади обговорили проблеми, які є актуальними для ВПО.

Зокрема, процедуру отримання пільг, гуманітарної допомоги, переведення дітей в нові школи, отримання медичних послуг та перспективи залишитися в громаді довгостроково.

Дякуємо працівникам відділу культури за організацію заходу, садибі розваг “Точка збору” за увагу до наших гостей, а також усім хто долучився.

Захід проведено в рамках проєкту "Шелтер", що реалізується ГО "Платформа сталого розвитку "ПЕРСПЕКТИВА" в межах проєкту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства" (впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу).