Вакцинація – можливість уникнути більшості керованих інфекцій

Дата: 27.06.2022 10:48

Війна змінила ритм життя кожного українця. Перші тижні, ми всі жили одним днем, не плануючи життя. Життя триває попри всі випробування, й ми маємо продовжувати турбуватися про себе та близьких.
Є речі, які ми можемо контролювати - це наше здоров’я.

Згадайте коли ви робили останнього разу щеплення? Чи не забули ви вчасно зробити щеплення своїй дитині?
Керовані інфекції – це захворювання, які можна повністю усунути шляхом вакцинації. До таких інфекцій відносять - кір, краснуху, паротит (свинка), вітряну віспу, туберкульоз, гепатит В, дифтерію, правець, кашлюк, поліомієліт.
Більшість цих хвороб з тяжкими наслідками для здоров’я, а дифтерія та правець мають надзвичайно високий летальний відсоток. Але всього цього можна легко уникнути зробивши щеплення.

Чи знаєте ви про особистий календар обов’язкових щеплень? Він включає обов’язкові профілактичні щеплення з метою запобігання захворювань.
Якщо у вас виникли питання ви завжди можете звернутися до сімейного лікаря за консультацією та отримати особисті рекомендації щодо вакцинації.

Всі внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Новоселівської громади, можуть звертатися по медичну допомогу й за консультаціями до амбулаторій громади.

Пам’ятайте, що своєчасно проведене щеплення це величезний шанс провести своє життя здоровим.
Адреси амбулаторій сімейної медицини:
Божківська АЗП-СМ - с. Божківське, вул. 40 років Перемоги 2-Б. Завідувачка - Пархоменко Наталія Олександрівна 050-846-70-12
Новоселівська АЗП-СМ - с. Новоселівка, вул. Олени Пчілки, 36. Завідувач - Костенко Іван Вікторович 050-753-85-89
Рунівщинська АЗП-СМ - с. Рунівщина, вул. Михайла Гаврилка, 22. Губенко Ніна Олександрівна 068-921-63-30