Нагадуємо, що станом на 24 червня зносити спиляні гілки на території громадських просторів, заборонено

Дата: 24.06.2022 12:05

Напередодні спиляне гілля та листя працівники КП “Турбота” вивезли з села Пасківка.
У комунальників громади є свій план роботи, на даний час у ньому немає місця гілкам. На це було визначено два весняні місяці. А в умовах нестачі палива - це взагалі стає надзадачею.
Фото без описуФото без опису
Закликаємо всіх хто досі не завершив весняний благоустрій, не зносити гілки на громадські простори.
Якщо ви вже вирішили обпилювати садок - ваша справа, але деревину та листя залиште на території власної садиби.

Нагадуємо, що ми живемо в селах й на відміну від мегаполісів, тут всі знають один одного. З’ясувати хто саме вчинив порушення, справа посильна.
Тож наступного разу все викинуте гілля, працівники комунальної служби знесуть та повернуть на територію домогосподарства порушника.

Щиро дякуємо усім відповідальним господарям, які вчасно в визначені терміни завершили благоустрій!