У Новоселівці поблизу школи, облаштовано інклюзивний громадський простір – встановлено нову дерев’яну альтанку

Дата: 23.06.2022 13:03

Виготовили її в рамках інклюзивного проєкту Space_4_You, який ініціювала Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району. Реалізувати задум мали б ще у березні, та на заваді стала війна.

Щиро сподіваємося, що нова локація стане місцем для спілкування та проведення різних заходів для всіх жителів та гостей громади.
Звертаємося з проханням до кожного, з повагою та відповідальністю ставитися до конструкції: не смітити та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Фото без описуФото без опису

Проєкт реалізується за підтримки проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.
#ПрямуємоРазом