Українці  мають можливість оформити електронне пенсійне посвідчення

Дата: 16.06.2022 12:46

Для цього ви маєте звернутися до пенсійного фонду України в Полтавській області.
Хто може отримати електронне пенсійне?
Громадяни, які вже мають паперове пенсійне, або при оформленні пенсії.

Електронне посвідчення має вигляд платіжної картки, яка одночасно є пенсійним та містить графічну та електронну інформацію про власника, ключі кваліфікованого електронного підпису.
Особам, яким видано електронне посвідчення, пенсійне в паперовій формі не видається.

Громадянам, яким виготовлено пенсійне посвідчення або платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням, може додатково формуватися відображення в електронній формі інформації, що міститься у пенсійному посвідченні.
Електронне відображення формується особі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг за допомогою мобільного додатку Порталу Дія.

Електронне відображення пенсійного посвідчення використовується особою без додаткового пред’явлення пенсійного в паперовій формі або електронного пенсійного посвідчення.