Полтавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить набір кандидатів з-поміж цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів
Дата: 13.06.2022 13:38
Кількість переглядів: 183
Шановні випускники та молодь!
Полтавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить набір кандидатів з-поміж цивільної молоді віком від 17 до 30 років для вступу до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), вищих навчальних підрозділів закладів вищої освіти (ВНП ЗВО) та до військових коледжів сержантського складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС ВВНЗ).
Громадяни, які виявили бажання навчатися в такому закладі, мають з’явитися до Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місто Полтава, вул. Сінна, 14. Довідки за телефонами: 099-669-33-24, 56-54-84.