БФ "Право на Захист" для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту надає безоплатну первинну й вторинну юридичну допомогу

Дата: 27.05.2022 12:23

Благодійний Фонд «Право на Захист» розпочинає свою роботу в Полтавському регіоні!

В рамках програми Фонду для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту надається безоплатна первинна і вторинна юридична допомога:

› юридична консультація;

› допомога у складанні заяв, звернень, процесуальних документів;

› представництво інтересів в органах влади та судах України.

Надається юридична допомога з питань соціального забезпечення (виплата адресних допомог, пенсійні питання), трудового права, поновлення втрачених документів, встановлення фактів, що мають юридичне значення (смерті, народження на непідконтрольних територіях, оголошення зниклим без вісті тощо).

Телефонуйте за номерами гарячої лінії, які вказані на фото, або безпосередньо до адвокатів Полтавського офісу: 066 555 43 64 (Христина Захарова) / 068 39 38 660 (Олександр Трегуб).