Замовлено й виготовлено 45 ліжок, для внутрішньо перемішених осіб, які тимчасово оселилися в закладах освіти Новоселівської громади

Дата: 20.05.2022 08:57

Люди, які змушені були залишили рідні міста, рятуючись від війни, не були готові втратити свої домівки. Їм довелося лишити все і фактично почати життя з чистого аркуша. Нікому з них це не далося просто.

Саме тому питання поселення, для них є ключовим.

Новоселівська громада продовжує надавати тимчасовий прихисток гостям з міст де ведуться активні бойові дії. По можливості намагаємося створити для них комфортні умови для проживання.

Саме тому було прийнято рішення замовити й виготовити 45 ліжок, для осіб, які тимчасово оселилися в закладах освіти нашої громади.

Ці спальні місця будуть встановлені у Новоселівській та Рунівщинській ЗОШ.

Трохи згодом, частину з них буде перенесено до адмінприміщень, які визначені для розміщення ВПО на території нашої громади. А саме в Пасківці та Нестеренках, наразі вирішується питання проведення поточного ремонту в цих будівлях.

В складні для всіх нас часи, піклування, увага та людяність - це те, що єднає нас та відрізняє від окупантів!

Разом до Перемоги!