Внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в нашій громаді отримали гуманітарні продуктові набори, залучені народним депутатом України Андрієм Боляхом

Дата: 19.05.2022 08:44

Напередодні внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в нашій громаді мали можливість отримати гуманітарні продуктові набори.

Пакунки отримали гості громади, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року з міст, де ведуться активні бойові дії.

Один набір надавався одній людині.

Гуманітарна допомога була залучена народним депутатом України Андрієм Бобляхом.

До набору входять продукти тривалого зберігання: олія, крупи, консерви, вафлі, чай, цукор, макаронні вироби, хліб, яйця, молоко тощо. Вага продуктового набору близько 13 кілограмів.

Загалом у Новоселівській громаді зареєстровано близько 700 внутрішньо переміщених осіб.